2013-as díjazottak

2013-as díjazottak


Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény neve
Antóni Anikó ezüst Győri Egyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Bacskó Lajosné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Bodainé Bejuska Márta arany Egri Főegyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda
Cseh Gyöngyi ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Árpád-házi Szent Piroska Szakképző Iskola
Csikós Zoltánné arany Veszprémi Főegyházmegye Hitoktató
Dr. Hermann Istvánné arany Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
dr. Kissné Fábián Katalin arany Egri Főegyházmegye Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
Dr. Takáts Erika ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Elsik Vilmosné ezüst Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Fazekas Ferencné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Felker Márta Jácinta ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Fodor Gyuláné arany Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Földi István arany Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Gaál Barnabás ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Gáldonyi Katalin ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Gáspár Anikó ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Gyöngyösi Ildikó arany Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Havasiné Illyés Sarolta arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Hegyiné Mézes Irén ezüst Apor Vilmos Katolikus Főiskola Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Hessz Béláné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium
Hollóné Soproni Julianna ezüst Szent Vincéről Nevezett Szatmári Irgalmas Nővérek Társulata Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola
Kis Gergely Máté ezüst Győri Egyházmegye Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Kissné Cservenyák Judit ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Knyazoviczki Jánosné arany Váci Egyházmegye EKIF
Koppányné Újházi Márta ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Kovács Gyöngyi ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Megyesiné Plavecz Veronika ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Mészáros Józsefné arany Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Mózs Krisztián ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Nagy Ildikó ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Nagyné Szammer Éva ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Oscsendáné Váradi Mária ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Bazil Oktatási Központ
Pál István arany Váci Egyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Reitter István ezüst Veszprémi Főegyházmegye Hitoktató
Répa Bernadett M. Anna nővér ezüst Miasszonyunkról Nevezett Kalocsai Iskolanővérek Társulata Constantinum Nevelési- Oktatási Intézmény
Scheibelhoffer Józsefné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Anna Római Katolikus Óvoda
Schiffer Gyula ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Schöffer Tiborné ezüst Győri Egyházmegye Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Schoffhauzerné Bakonyi Ilona ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Sebestyén Lászlóné ezüst Győri Egyházmegye Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Sebő József ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Szabó Ferencné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Szigeti Tamásné Kucza Ildikó ezüst Egri Főegyházmegye Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Szomor Gáborné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Thomanné Dukkon Márta ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Újhelyi Éva arany Váci Egyházmegye Karolina Katolikus Általános Iskola
Varga Beáta ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Varju Miklósné arany Szombathelyi Egyházmegye Szent László Katolikus Általános Iskola
Winerowicz - Papp Renáta ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Wölfinger Istvánné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Zukovits Kálmánné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola