2014-es díjazottak

2014-es díjazottak


Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény neve
Abafalvi Lászlóné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Babusné Erki Tünde ezüst Egri Főegyházmegye Szent Mihály Katolikus Általános Iskola
Bajcsi Gizella ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Bak Mária ezüst Egri Főegyházmegye Szent István Katolikus Általános Iskola
Baloghné Virágh Gertrúd ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Baradits-Stummer Márta ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Biczó Balázsné ezüst Egri Főegyházmegye Szent István Katolikus Általános Iskola
Cser Istvánné arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Csóka Richárdné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Dolányi Anna ezüst Váci Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Dr. Besenyei Zoltánné arany Egri Főegyházmegye Szent László Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Farkasné Egyed Zsuzsanna arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Fenesné Máté Andrea ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Fodorné Nagy Bernadett arany Veszprémi Főegyházmegye Hitoktató
Forgó Ferencné arany Kaposvári Egyházmegye Szent Margit Katolikus Óvoda
Forró Pál ezüst Veszprémi Főegyházmegye Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium
Gulyás Zsoltné ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Hartmann-né Nagy Éva ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Hegedűs Ágnes ezüst Veszprémi Főegyházmegye Hitoktató
Hegedüsné Nagy Ilona ezüst Győri Egyházmegye Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Horváth Károlyné Palotai Ilona arany Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Nevelési Központ
Horváth Teréz Gyöngyi ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Károlyi Erzsébet arany Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Keglovicsné Németh Andrea ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Kollmann-né Haluska Viktória ezüst Győri Egyházmegye Árpád-házi Szent Margit Óvoda
Konopás Anna arany Váci Egyházmegye Karolina Katolikus Általános Iskola
Kovács Arnoldné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Kövi Andrea ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Licsné Mészáros Ágnes ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Mészáros Attiláné arany Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Mezeiné Kiss Adrienn ezüst Veszprémi Főegyházmegye Hitoktató
Mezeiné Klausz Marianna ezüst Győri Egyházmegye Hildegard Óvoda
Michelbergerné Kaiser Szilvia ezüst Székesfehérvári Egyházmegye Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Milchram Bernadett ezüst Győri Egyházmegye Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Molnárné László Adrienn ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Nagy Józsefné ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Oltalom Óvoda és Általános Iskola
Nemes József ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Németh Zoltán ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Novák Gyuláné arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Ódor Dezsőné Őri Julianna ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Pákh György ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Prikler Sándorné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Rehling Veronika arany Kaposvári Egyházmegye Szent Margit Katolikus Óvoda
Seszták Ilona ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Sipőczné Farkas Mária arany Váci Egyházmegye Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola
Soós Gyuláné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Anna Római Katolikus Óvoda
Szabó László arany Egri Főegyházmegye Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium
Szedmák Istvánné ezüst Egri Főegyházmegye Vámosgyörki Visontai Kovách László Katolikus Általános Iskola
Szerepi Imréné arany Váci Egyházmegye Gondviselés Óvoda
Szlovák Terézia ezüst Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Szűcs István ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Szudár Mihályné ezüst Székesfehérvári Egyházmegye Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Tarnaváry Ilona arany Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Tompa Ferencné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Tóth Lajosné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Tóthné Gálfi Éva ezüst Győri Egyházmegye Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Turóczi Zoltánné ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Turzáné Papp Erika arany Székesfehérvári Egyházmegye Szent Margit Általános Iskola
Urbán Diána ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Varga Antal arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Varga Pálné ezüst Váci Egyházmegye Szent József Katolikus Szakiskola és Speciális Szakiskola
Varga-Gerencsér Viktória ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola
Vargáné Forgács Anna ezüst Egri Főegyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Vargyas Imréné ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Varjas Adrienn ezüst Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Velkei Rozália M. Szaniszla arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Veress József arany Veszprémi Főegyházmegye Padányi Biró Márton Római Katolikus Iskola