2015-ös díjazottak

2015-ös díjazottak


Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény neve
+ Ács Istvánné ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Andáné Hendrik Mária ezüst Egri Főegyházmegye Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
Andorka Gáborné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Bába Ferencné arany Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Bakó Jánosné arany Boldogasszony Iskolanővérek Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Bakos Frigyes Atya arany Veszprémi Főegyházmegye Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Bányai Barbara arany Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Benyó Györgyné arany Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Birkás Ilona ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Bodor Lászlóné arany Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Botosné Mészáros Krisztina ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Cseh Istvánné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Dr. Albert József arany Veszprémi Főegyházmegye Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola
Dr. Kristonné Kiss Klára arany Egri Főegyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda
Dr. Ujházy András ezüst Székesfehérvári Egyházmegye Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Egyed Gábor ezüst Győri Egyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Eszes Zoltán arany Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Gelencsér Ferencné ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Gyönge Jenőné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Halász Krisztina ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Sója Miklós Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Horváth Ágnes arany Váci Egyházmegye Karolina Katolikus Általános Iskola
Horváth Edina arany Veszprémi Főegyházmegye hitoktató, kerületi megbízott
Horváth Julianna arany Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Horváth Marietta arany Veszprémi Főegyházmegye hitoktató, kerületi megbízott
Keresztény Eszter Stefánia ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Kissné Lakner Katalin arany Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Nevelési Központ
Kovács Gézáné ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kővágóné Csizmadia Anna arany Római Unióhoz Tartozó Szent Orsolya Rend Magyar Tartománya Szent Orsolya Iskolaközpont
Kővári Annamária ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Markovics Tamásné arany Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Molnár Györgyné ezüst Székesfehérvári Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Molnárné Szabó Judit ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Mórocz Katalin ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Nagy Andrea ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Nagy Árpádné ezüst Egri Főegyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda
Némedi Lajosné arany Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Oberrecht Ádám ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Orosné Seper Ildikó ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Palágyi Istvánné arany Váci Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Pintér Tamás Pius Atya ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola Tótvázsonyi tagiskolája
Pogányné Forgács Klára arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Pulay Mária ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola
Renczesné Berényi Zsuzsanna ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Rieder András ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Rohály János ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Sántháné Bella Valéria ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Schöffer Tibor ezüst Győri Egyházmegye Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Schumacherné Hoffmann Margit arany Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Sebes Péter ezüst Egri Főegyházmegye V. István Katolikus Középiskola, Általános Iskola és Óvoda
Szabó Gáborné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Anna Római Katolikus Óvoda
Szalainé Csapó Rita ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Szkiba Tiborné ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Tamás Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Szőllősiné Rab Sarolta ezüst Egri Főegyházmegye Újtelepi Katolikus Általános Iskola
Takácsné Krámli Beáta ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Tolmayerné Borbély Zsuzsanna arany Egri Főegyházmegye Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégiuma
Váradiné Horváth Judit ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Vodila Józsefné arany Egri Főegyházmegye Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola
Zsilinszky Cecília ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola