2016-17. évi Dugonics András matematika verseny 2. forduló eredményei

2016-17. évi Dugonics András matematika verseny 2. forduló eredményei


A 2016-17. évi Dugonics András matematika verseny második fordulója után kialakult a döntő résztvevőinek névsora.

 

A következő diákok érdemeltéák ki a meghívót eredményeik alapján a március 18-i döntőre:

 

4. osztály:

Bodó Hanna (Pannonia Sacra katolikus Általános Iskola, Budapest)

Bokros Boglárka (Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola, Miskolc)

Bondár Tünde (Szent Imre Katolikus Általános Iskola, Gödöllő)

Ficsor Dorka (Park Utcai Katolikus Általános Iskola, Mohács)

Gimesi Donát (Vitéz János Katolikus Általános Iskola, Esztergom)

Kiss-Leizer Luca (Páli Szent Vince katolikus Általános Iskola, Kapuvár)

László Márk (Piarista Általános Iskola és Gimnázium, Nagykanizsa)

Mágocs-Bahur Szente (Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola, Miskolc)

Mayer Martin (Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola, Vecsés)

Vaszary Krisztián (Apor Vilmos Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Győr)

 

5. osztály:

Bodnár Viktor (Szent István Katolikus Általános Iskola, Tiszaújváros)

Csonka Illés (Ciszterci Nevelési Központ, Pécs)

Darabos Bulcsú (Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca)

Denkinger József (Ciszterci Nevelési Központ, Pécs)

Inges Ágoston (Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest)

Jenei Marcell (Szent László Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Kisvárda)

Kaszper Sebestyén (Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged)

Pelcz Antal (Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola, Budaörs)

Soós Bence (Szent Imre Katolikus Általános Iskola, Gödöllő)

Wirt Lili (Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest)

 

6. osztály:

Ábrahám Balázs (Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola és Gimnázium, Zsámbék)

Agócs Evelin (Szent József Katolikus Általános Iskola, Kiskunhalas)

Berencsi Gergő (Szent László Katolikus Általános Iskola, Encs)

Dohányos Máté (Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola, Békéscsaba)

Horváth Mihály ( Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest)

Kovács Etele (Bencés Apátság Illyés Gyula Általános Iskola, Tihany)

Kristály Kamilla (Kunszt József Katolikus Általános Iskola, Akasztó)

Módos Vilmos (Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest)

Polgár S. Bendegúz (Szent László Katolikus Általános Iskola, Encs)

Somodi Ákos (Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest)

 

7. osztály:

Gál Botond (Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest)

Kertész Luca (Albertfalvi don Bosco Katolikus Általános Iskola, Budapest)

Klem Balázs (Szent Tamás Katolikus Általános Iskola, Mélykút)

Kovács Sebestyén (Szent Mór Iskolaközpont, Pécs)

Lázár Virág (Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola, Jászladány)

Liszkai Leila (Hunyadi János Katolikus Általános Iskola, Békésszentandrás)

Martos Dorottya (Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest)

Orosz Nándor (Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola, Szentes)

Veress Noémi (Karolina Katolikus Általános Iskola, Vác)

Windisch Luca (Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest)

 

8. osztály:

Ábele Péter (Szent Imre Katolikus Általános Iskola, Gödöllő)

Debreczeni Zsófia (Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest)

Fojta Dániel (Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas-Sári)

Inges Domonkos (Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest)

Kovács Anna (Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest)

Molnár Máté (Szent László Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Kisvárda)

Palla István (V. István Katolikus Általános Iskola, Sátoraljaújhely)

Radocsányi Dániel (Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest)

Sisák Levente (Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola, Budaörs)

Venczel László (Szent Ambrus Katolikus Általános Iskola, Szent Márton tagiskola, Borsosberény)

 

 

A teljes eredménylista megtekinthető a Páduai Szent Antal Általános Iskola és Gimnázium honlapján.

 

A döntőre szóló meghívókat postai úton juttatjuk el az iskolákhoz február 25-ig.

 

A szerkesztés dátuma: 
2017/02/15