2016-os díjazottak

2016-os díjazottak


Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény neve
Blazsek Andrea arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Bodnárné Vincze Mária ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI
Bognárné Papp Helén ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Katolikus Közoktatási Központ
Csűrös Józsefné ezüst Nyíregyházi Egyházmegye Angyalok Kertje Görögkatolikus Óvoda
Czibor Józsefné arany Győri Egyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Czinege János ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Dr. Berkiné Kerkai Márta arany Szombathelyi Egyházmegye Szent Család Óvoda
Dr. Sivadó Csaba arany Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Nyíregyházi Egyházmegye Püspöki Hivatal Oktatási Iroda
Fodorné Fabriczius Terézia ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Tamás Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Herkovits Ferencné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent László Katolikus Általános Iskola
Ilonkáné Baranyai Zsuzsanna arany Egri Főegyházmegye Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium
Janicsné Stumpf Tímea ezüst Egri Főegyházmegye Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola
Kerekes Gábor ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Keresztes József arany Miasszonyunkról Nevezett Kalocsai Iskolanővérek Társulata Szent László Általános Művelődési Központ
Kiss Orsolya ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Kolontári Gyuláné arany Szeretet Leányai Társulat Szent Erzsébet Óvoda
Komáromi Jánosné arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Kovácsné Varga Mária ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kövesdi Mihály ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Kozma Jánosné arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Kujbus Attiláné ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Matavovszky Györgyné ezüst Nyíregyházi Egyházmegye Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Nagyné Kovács Enikő ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Orosz Lászlóné ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Peredi Ágota arany Győri Egyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Pethőné Tóth-Fekete Katalin ezüst Egri Főegyházmegye Szent György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ruzsonyiné Gönye Anna ezüst Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Surányi István arany Egri Főegyházmegye Petrovay György Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda
Szabó Péterné arany Győri Egyházmegye Győri Egyházmegye EKIF gazdasági vezető
Szendreyné Miskolczi Mária ezüst Egri Főegyházmegye Káli Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola
Szentandrássyné Halász Ágnes arany Egri Főegyházmegye II. János Pál Katolikus Általános Iskola
Tóthné Ifju Aida arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Varga András ezüst Váci Egyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Varsányi Zsolt ezüst Egri Főegyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola