2010-es díjazottak

2010-es díjazottak


Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény neve
Ács Anita ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Bábiczkiné Say Edit ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Dancs István arany Csornai Premontrei Prépostság Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
Dr. Orovica Márkné arany Ciszterci Rend Zirci Apátsága Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Dr. Őry Imre arany Csornai Premontrei Prépostság Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
Dr. Párdányi Miklósné arany Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Dr.Pálinkásné Berényi Éva arany Miasszonyunkról Nevezett Szegény Iskolanővérek Kongregációja Svetits Katolikus Oktatási Intézet
Erős Erzsébet arany Egri Főegyházmegye nincs megadva
Farkas István ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Hordós Csaba ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Horváth Márta ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Karakainé Kóbor Ágnes ezüst Győri Egyházmegye Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Karáth Katalin arany Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Nevelési Központ
Kavecz Jánosné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Kertai Ferencné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Kiss Katalin ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Kriston Gáspárné ezüst Egri Főegyházmegye nincs megadva
Láng Rudolfné arany Veszprémi Főegyházmegye Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium
Molnárné Albert Bernadett ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Molnárné Tóth Erzsébet ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Neruzsil Klára ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
nincs megadva arany Székesfehérvári Egyházmegye nincs megadva
nincs megadva ezüst Székesfehérvári Egyházmegye nincs megadva
nincs megadva ezüst Székesfehérvári Egyházmegye nincs megadva
P. Ádám János SJ arany Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Palkovics Ágnes ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Petrovics József Pál ezüst Egri Főegyházmegye nincs megadva
Pozsgainé Horváth Anna ezüst Győri Egyházmegye Hildegard Óvoda
Pozsgay Zoltán Jenőné ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Katolikus Közoktatási Központ
Rátkai Imréné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Nevelési Központ
Sári Kálmánné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Szabóné Forgó Anikó arany Váci Egyházmegye Karolina Katolikus Általános Iskola, az Apor Vilmos Katolikus Főiskola Gyakorlóiskolája
Szijártóné Englert Ildikó ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Takács Rózsa arany Kaposvári Egyházmegye Sík Sándor Római Katolikus Általános Iskola
Teiszler Tiborné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Tóthné Kőszegi Anita ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Vasáros István ezüst Veszprémi Főegyházmegye Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium