Telefonszámok és e-mail címek
Név Feladatkör E-mail cím Telefonszám
Barcsák Marianna Intézetvezető, tanügyigazgatás barcsak@katped.hu 479-3009
Szenthe-Tormássi Anna Intézetvezető-helyettes szenthe@katped.hu 479-3002
Bálint Erzsébet Pedagógiai mérés, értékelés balinte@katped.hu 479-3032
Bernáth Judit Szakképzés bernath.judit@katped.hu 479-3014
dr. Mártonné Sárossy Mónika Tanulmányi versenyek támogatása, IKT programok szervezése monika@katped.hu 479-3033
Jobbágy Borbála Gyermekvédelem, mentálhigiéné területe jobbagy.borbala@katped.hu 479-3005
Menráth András Épületüzemeltetés, gondnoki feladatok menrath.andras@katped.hu 479-3039
Módli Ildikó Tantárgygondozás - óvoda modli.ildiko@katped.hu 479-3015
Nagyné Hoóz Rita Tantárgygondozás - alsó tagozat hooz.rita@katped.hu 479-3010
Nyiri Andrea Gyermekvédelem, teremtésvédelem területe nyiri.andrea@katped.hu 479-3000
Schillinger Tibor Oktatástechnika schillinger.tibor@katped.hu 479-3016
Schillingerné Gulyás Ilona Tantárgygondozás, adatbázis fejlesztés és kezelés, működési támogatás ügyintézése. ilona@katped.hu 479-3006
Skultéty Szilvia Titkárságvezető, nevelőtestületekhez kihelyezett képzések skultety.szilvia@katped.hu 479-3000
Szabó Klára Szaktanácsadás szervezése szabo.klara@katped.hu 479-3008
Szekér Borbála Tantárgygondozás - felső tagozat és középiskola szeker.borbala@katped.hu 479-3003
Szentes Judit Gyermekvédelem, mentálhigiéné, tanulótájékoztatás szentes@katped.hu 479-3012
Szepsi Rita Szaktanácsadás szervezése szepsi.rita@katped.hu 479-3030
Megosztás