Szent Gellért díj

Szent Gellért díj


Szent Gellért díj

A Szent Gellért díjat a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia alapította azzal a céllal, hogy lehetőséget teremtsen a katolikus közoktatásban végzett kiemelkedő munka elismerésére.

Az elismerést az illetékes fenntartó adományozza.

2016-os díjazottak

Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény neve
Blazsek Andrea arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Bodnárné Vincze Mária ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI
Bognárné Papp Helén ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Katolikus Közoktatási Központ
Csűrös Józsefné ezüst Nyíregyházi Egyházmegye Angyalok Kertje Görögkatolikus Óvoda
Czibor Józsefné arany Győri Egyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Czinege János ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Dr. Berkiné Kerkai Márta arany Szombathelyi Egyházmegye Szent Család Óvoda
Dr. Sivadó Csaba arany Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Nyíregyházi Egyházmegye Püspöki Hivatal Oktatási Iroda
Fodorné Fabriczius Terézia ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Tamás Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Herkovits Ferencné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent László Katolikus Általános Iskola
Ilonkáné Baranyai Zsuzsanna arany Egri Főegyházmegye Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium
Janicsné Stumpf Tímea ezüst Egri Főegyházmegye Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola
Kerekes Gábor ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Keresztes József arany Miasszonyunkról Nevezett Kalocsai Iskolanővérek Társulata Szent László Általános Művelődési Központ
Kiss Orsolya ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Kolontári Gyuláné arany Szeretet Leányai Társulat Szent Erzsébet Óvoda
Komáromi Jánosné arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Kovácsné Varga Mária ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kövesdi Mihály ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Kozma Jánosné arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Kujbus Attiláné ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Matavovszky Györgyné ezüst Nyíregyházi Egyházmegye Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Nagyné Kovács Enikő ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Orosz Lászlóné ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Peredi Ágota arany Győri Egyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Pethőné Tóth-Fekete Katalin ezüst Egri Főegyházmegye Szent György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ruzsonyiné Gönye Anna ezüst Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Surányi István arany Egri Főegyházmegye Petrovay György Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda
Szabó Péterné arany Győri Egyházmegye Győri Egyházmegye EKIF gazdasági vezető
Szendreyné Miskolczi Mária ezüst Egri Főegyházmegye Káli Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola
Szentandrássyné Halász Ágnes arany Egri Főegyházmegye II. János Pál Katolikus Általános Iskola
Tóthné Ifju Aida arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Varga András ezüst Váci Egyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Varsányi Zsolt ezüst Egri Főegyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola

2015-ös díjazottak

Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény neve
+ Ács Istvánné ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Andáné Hendrik Mária ezüst Egri Főegyházmegye Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
Andorka Gáborné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Bába Ferencné arany Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Bakó Jánosné arany Boldogasszony Iskolanővérek Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Bakos Frigyes Atya arany Veszprémi Főegyházmegye Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Bányai Barbara arany Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Benyó Györgyné arany Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Birkás Ilona ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Bodor Lászlóné arany Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Botosné Mészáros Krisztina ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Cseh Istvánné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Dr. Albert József arany Veszprémi Főegyházmegye Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola
Dr. Kristonné Kiss Klára arany Egri Főegyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda
Dr. Ujházy András ezüst Székesfehérvári Egyházmegye Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Egyed Gábor ezüst Győri Egyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Eszes Zoltán arany Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Gelencsér Ferencné ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Gyönge Jenőné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Halász Krisztina ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Sója Miklós Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Horváth Ágnes arany Váci Egyházmegye Karolina Katolikus Általános Iskola
Horváth Edina arany Veszprémi Főegyházmegye hitoktató, kerületi megbízott
Horváth Julianna arany Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Horváth Marietta arany Veszprémi Főegyházmegye hitoktató, kerületi megbízott
Keresztény Eszter Stefánia ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Kissné Lakner Katalin arany Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Nevelési Központ
Kovács Gézáné ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kővágóné Csizmadia Anna arany Római Unióhoz Tartozó Szent Orsolya Rend Magyar Tartománya Szent Orsolya Iskolaközpont
Kővári Annamária ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Markovics Tamásné arany Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Molnár Györgyné ezüst Székesfehérvári Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Molnárné Szabó Judit ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Mórocz Katalin ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Nagy Andrea ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Nagy Árpádné ezüst Egri Főegyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda
Némedi Lajosné arany Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Oberrecht Ádám ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Orosné Seper Ildikó ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Palágyi Istvánné arany Váci Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Pintér Tamás Pius Atya ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola Tótvázsonyi tagiskolája
Pogányné Forgács Klára arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Pulay Mária ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola
Renczesné Berényi Zsuzsanna ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Rieder András ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Rohály János ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Sántháné Bella Valéria ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Schöffer Tibor ezüst Győri Egyházmegye Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Schumacherné Hoffmann Margit arany Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Sebes Péter ezüst Egri Főegyházmegye V. István Katolikus Középiskola, Általános Iskola és Óvoda
Szabó Gáborné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Anna Római Katolikus Óvoda
Szalainé Csapó Rita ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Szkiba Tiborné ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Tamás Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Szőllősiné Rab Sarolta ezüst Egri Főegyházmegye Újtelepi Katolikus Általános Iskola
Takácsné Krámli Beáta ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Tolmayerné Borbély Zsuzsanna arany Egri Főegyházmegye Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégiuma
Váradiné Horváth Judit ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Vodila Józsefné arany Egri Főegyházmegye Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola
Zsilinszky Cecília ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola

2014-es díjazottak

Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény neve
Abafalvi Lászlóné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Babusné Erki Tünde ezüst Egri Főegyházmegye Szent Mihály Katolikus Általános Iskola
Bajcsi Gizella ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Bak Mária ezüst Egri Főegyházmegye Szent István Katolikus Általános Iskola
Baloghné Virágh Gertrúd ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Baradits-Stummer Márta ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Biczó Balázsné ezüst Egri Főegyházmegye Szent István Katolikus Általános Iskola
Cser Istvánné arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Csóka Richárdné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Dolányi Anna ezüst Váci Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Dr. Besenyei Zoltánné arany Egri Főegyházmegye Szent László Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Farkasné Egyed Zsuzsanna arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Fenesné Máté Andrea ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Fodorné Nagy Bernadett arany Veszprémi Főegyházmegye Hitoktató
Forgó Ferencné arany Kaposvári Egyházmegye Szent Margit Katolikus Óvoda
Forró Pál ezüst Veszprémi Főegyházmegye Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium
Gulyás Zsoltné ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Hartmann-né Nagy Éva ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Hegedűs Ágnes ezüst Veszprémi Főegyházmegye Hitoktató
Hegedüsné Nagy Ilona ezüst Győri Egyházmegye Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Horváth Károlyné Palotai Ilona arany Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Nevelési Központ
Horváth Teréz Gyöngyi ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Károlyi Erzsébet arany Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Keglovicsné Németh Andrea ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Iskola
Kollmann-né Haluska Viktória ezüst Győri Egyházmegye Árpád-házi Szent Margit Óvoda
Konopás Anna arany Váci Egyházmegye Karolina Katolikus Általános Iskola
Kovács Arnoldné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Kövi Andrea ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Licsné Mészáros Ágnes ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Mészáros Attiláné arany Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Mezeiné Kiss Adrienn ezüst Veszprémi Főegyházmegye Hitoktató
Mezeiné Klausz Marianna ezüst Győri Egyházmegye Hildegard Óvoda
Michelbergerné Kaiser Szilvia ezüst Székesfehérvári Egyházmegye Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Milchram Bernadett ezüst Győri Egyházmegye Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Molnárné László Adrienn ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Nagy Józsefné ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Oltalom Óvoda és Általános Iskola
Nemes József ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Németh Zoltán ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Novák Gyuláné arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Ódor Dezsőné Őri Julianna ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Pákh György ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Prikler Sándorné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Rehling Veronika arany Kaposvári Egyházmegye Szent Margit Katolikus Óvoda
Seszták Ilona ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Sipőczné Farkas Mária arany Váci Egyházmegye Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola
Soós Gyuláné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Anna Római Katolikus Óvoda
Szabó László arany Egri Főegyházmegye Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium
Szedmák Istvánné ezüst Egri Főegyházmegye Vámosgyörki Visontai Kovách László Katolikus Általános Iskola
Szerepi Imréné arany Váci Egyházmegye Gondviselés Óvoda
Szlovák Terézia ezüst Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Szűcs István ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Szudár Mihályné ezüst Székesfehérvári Egyházmegye Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Tarnaváry Ilona arany Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Tompa Ferencné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Tóth Lajosné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Tóthné Gálfi Éva ezüst Győri Egyházmegye Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Turóczi Zoltánné ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
Turzáné Papp Erika arany Székesfehérvári Egyházmegye Szent Margit Általános Iskola
Urbán Diána ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Varga Antal arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Varga Pálné ezüst Váci Egyházmegye Szent József Katolikus Szakiskola és Speciális Szakiskola
Varga-Gerencsér Viktória ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola
Vargáné Forgács Anna ezüst Egri Főegyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Vargyas Imréné ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Varjas Adrienn ezüst Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Velkei Rozália M. Szaniszla arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Veress József arany Veszprémi Főegyházmegye Padányi Biró Márton Római Katolikus Iskola

2013-as díjazottak

Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény neve
Antóni Anikó ezüst Győri Egyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Bacskó Lajosné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Bodainé Bejuska Márta arany Egri Főegyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda
Cseh Gyöngyi ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Árpád-házi Szent Piroska Szakképző Iskola
Csikós Zoltánné arany Veszprémi Főegyházmegye Hitoktató
Dr. Hermann Istvánné arany Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
dr. Kissné Fábián Katalin arany Egri Főegyházmegye Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
Dr. Takáts Erika ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Elsik Vilmosné ezüst Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Fazekas Ferencné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Felker Márta Jácinta ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Fodor Gyuláné arany Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Földi István arany Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Gaál Barnabás ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Gáldonyi Katalin ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Gáspár Anikó ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Gyöngyösi Ildikó arany Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Havasiné Illyés Sarolta arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Hegyiné Mézes Irén ezüst Apor Vilmos Katolikus Főiskola Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Hessz Béláné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium
Hollóné Soproni Julianna ezüst Szent Vincéről Nevezett Szatmári Irgalmas Nővérek Társulata Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola
Kis Gergely Máté ezüst Győri Egyházmegye Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Kissné Cservenyák Judit ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Knyazoviczki Jánosné arany Váci Egyházmegye EKIF
Koppányné Újházi Márta ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Kovács Gyöngyi ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Megyesiné Plavecz Veronika ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Mészáros Józsefné arany Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Mózs Krisztián ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Nagy Ildikó ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Nagyné Szammer Éva ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Oscsendáné Váradi Mária ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Bazil Oktatási Központ
Pál István arany Váci Egyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Reitter István ezüst Veszprémi Főegyházmegye Hitoktató
Répa Bernadett M. Anna nővér ezüst Miasszonyunkról Nevezett Kalocsai Iskolanővérek Társulata Constantinum Nevelési- Oktatási Intézmény
Scheibelhoffer Józsefné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Anna Római Katolikus Óvoda
Schiffer Gyula ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Schöffer Tiborné ezüst Győri Egyházmegye Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Schoffhauzerné Bakonyi Ilona ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Sebestyén Lászlóné ezüst Győri Egyházmegye Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Sebő József ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Szabó Ferencné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Szigeti Tamásné Kucza Ildikó ezüst Egri Főegyházmegye Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Szomor Gáborné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Thomanné Dukkon Márta ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Újhelyi Éva arany Váci Egyházmegye Karolina Katolikus Általános Iskola
Varga Beáta ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Varju Miklósné arany Szombathelyi Egyházmegye Szent László Katolikus Általános Iskola
Winerowicz - Papp Renáta ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Wölfinger Istvánné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Zukovits Kálmánné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola

2012-es díjazottak

Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény neve
Bagó Istvánné arany Váci Egyházmegye Nógrádsipeki Keresztény Általános Iskola és Óvoda
Ballóné Antal Edina ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Baranyai József arany Csornai Premontrei Prépostság Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
Benke Péter ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Benyó Györgyné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Berkes Angéla ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Csernai Balázs Atya ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Dr. Csernyné Szincsák Ibolya arany Miasszonyunkról Nevezett Szegény Iskolanővérek Kongregációja Svetits Katolikus Oktatási Intézet
Dr. Dósa Márta ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Dr. Kerényi Lajos arany Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Dr. Mail József arany Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Dr. Papp Gáborné arany Kaposvári Egyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Fehér Lászlóné arany Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Fehér Lászlóné arany Győri Egyházmegye Hildegard Óvoda
Forgó Lászlóné ezüst Egri Főegyházmegye Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola
Gyenes Károlyné arany Váci Egyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Hegedüs Béláné ezüst Győri Egyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Horchy Mihály arany Váci Egyházmegye Karolina Katolikus Általános Iskola, az Apor Vilmos Katolikus Főiskola Gyakorlóiskolája
Horváth Attiláné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Horváth Ferencné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Anna Római Katolikus Óvoda
Kelemenné Nagy Beatrix ezüst Győri Egyházmegye Hildegard Óvoda
Kocsisné Németh Tímea ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Katolikus Közoktatási Központ
Könnyid Imre ezüst Veszprémi Főegyházmegye Veszprémi Érsekség
Léberné Takács Éva ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Lobmayer András ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Lukács Istvánné ezüst Egri Főegyházmegye Szent István Katolikus Általános Iskola
Nagy Vendel arany Kaposvári Egyházmegye Egyházmegyei Katolikus Iskolák Főhatósága
Novákné Tarafás Ildikó arany Szombathelyi Egyházmegye Szent Benedek Általános Iskola
Osváth Zsuzsanna ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Páhoki Tamásné ezüst Győri Egyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Pászti László ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Paulics Piroska arany Veszprémi Főegyházmegye Veszprémi Érsekség
Péntek Balázs ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Petresné Reiter Andrea ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Rónaszéki Magdolna arany Kolping Oktatási és Szociális Intézményfenntartó Szervezet Kolping Általános Iskola és Gimnázium
Simonné Vörös Ágnes ezüst Győri Egyházmegye Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Szabó Ferencné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Szájer Béla ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Szalainé Tóth Erzsébet ezüst Egri Főegyházmegye Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola
Tangl Lászlóné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Általános Iskola
Tóth Ferencné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Vida Mária ezüst Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Általános Iskola
Zahar Béla arany Váci Egyházmegye Váci Egyházmegye
Zilahi-Szabó Imréné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ

2011-es díjazottak

Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény neve
Ábrahámné Vesztergom Beáta ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Antal Ilona arany Veszprémi Főegyházmegye Veszprémi Érsekség
Aradvári Mihályné arany Székesfehérvári Egyházmegye Bánhidai Szent Erzsébet Óvoda
Bán Vilma ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Bányai Barbara ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Baranyai Judit arany Veszprémi Főegyházmegye Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium
Benedek Imréné arany Apor Vilmos Katolikus Főiskola Apor Vilmos Katolikus Főiskola Terézvárosi Gyakorló Óvodája
Brückner Ákos Előd arany Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Buti Ferencné ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Katolikus Közoktatási Központ
dr. Kabay Gáborné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Nevelési Központ
Dr. Urbányiné Farkas Dóra ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Dr.Ottófi Rudolfné arany Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Dunai Rita ezüst Székesfehérvári Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Fazekas-Venczel Helga ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Földvári Józsefné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Futtató Andrea ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Gacs Józsefné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Gavallér Józsefné ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Gönczy Katalin ezüst Debrecen - Nyíregyházi Egyházmegye Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Gyarmati Lászlóné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Horváth Zoltánné ezüst Apor Vilmos Katolikus Főiskola Apor Vilmos Katolikus Főiskola Terézvárosi Gyakorló Óvodája
Hoskó Bertalanné ezüst Egri Főegyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda
Kollár László arany Váci Egyházmegye Szent János Katolikus Általános Iskola
Kovács Ilona ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Krainhoffer Tamásné ezüst Székesfehérvári Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Lendvay Istvánné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Mezei András ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Murányi Ilona ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Némethné Szabó Erzsébet ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Pálfalvi Erzsébet ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Pátkainé Szmulai Rita ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Peidl Sándorné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Veszprémi Érsekség
Rigóné Kulcsár Zsuzsa ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Roznerné Nándorfy Nóra ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Sántha Erzsébet ezüst Győri Egyházmegye Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Szabó Istvánné arany Szombathelyi Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola
Szakál Ferenc arany Váci Egyházmegye Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
Szűcs Istvánné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Takáts István arany Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Tarróné Szűcs Zita ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Anna Római Katolikus Óvoda
Török Zsuzsanna ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Varga Pálné arany Váci Egyházmegye Szent József Katolikus Szakiskola és Speciális Szakiskola
Várnai Aladár ezüst Egri Főegyházmegye Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
Veres József ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda

2010-es díjazottak

Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény neve
Ács Anita ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Bábiczkiné Say Edit ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Dancs István arany Csornai Premontrei Prépostság Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
Dr. Orovica Márkné arany Ciszterci Rend Zirci Apátsága Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Dr. Őry Imre arany Csornai Premontrei Prépostság Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
Dr. Párdányi Miklósné arany Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Dr.Pálinkásné Berényi Éva arany Miasszonyunkról Nevezett Szegény Iskolanővérek Kongregációja Svetits Katolikus Oktatási Intézet
Erős Erzsébet arany Egri Főegyházmegye nincs megadva
Farkas István ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Hordós Csaba ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Horváth Márta ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Karakainé Kóbor Ágnes ezüst Győri Egyházmegye Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Karáth Katalin arany Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Nevelési Központ
Kavecz Jánosné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Kertai Ferencné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Kiss Katalin ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Kriston Gáspárné ezüst Egri Főegyházmegye nincs megadva
Láng Rudolfné arany Veszprémi Főegyházmegye Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium
Molnárné Albert Bernadett ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Molnárné Tóth Erzsébet ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Neruzsil Klára ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
nincs megadva arany Székesfehérvári Egyházmegye nincs megadva
nincs megadva ezüst Székesfehérvári Egyházmegye nincs megadva
nincs megadva ezüst Székesfehérvári Egyházmegye nincs megadva
P. Ádám János SJ arany Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Palkovics Ágnes ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Petrovics József Pál ezüst Egri Főegyházmegye nincs megadva
Pozsgainé Horváth Anna ezüst Győri Egyházmegye Hildegard Óvoda
Pozsgay Zoltán Jenőné ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Katolikus Közoktatási Központ
Rátkai Imréné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Nevelési Központ
Sári Kálmánné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Szabóné Forgó Anikó arany Váci Egyházmegye Karolina Katolikus Általános Iskola, az Apor Vilmos Katolikus Főiskola Gyakorlóiskolája
Szijártóné Englert Ildikó ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Takács Rózsa arany Kaposvári Egyházmegye Sík Sándor Római Katolikus Általános Iskola
Teiszler Tiborné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Tóthné Kőszegi Anita ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Vasáros István ezüst Veszprémi Főegyházmegye Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium